Yılın Modası Marsala Rengi Kıyafetler

marsala rengi bu yılın moda renklerinden biri. hatta senenin en iddialı moda rengi de diyebiliriz. gül kurusu gibi pastel tonda. marsala rengi nedir açıkçası çok anlamadım 🙂 sevilen indirimli alışveriş sitesi markafoni şunu yazmış:

modanın rengi: marsala! 2015 yılında, moda dünyasında zengin, güçlü ve doğal renk olan Marsala konuşulacak. Pantone Renk Enstitüsü tarafından yılın rengi olarak belirlenen, sıcak kırmızı ve kahverengi kökleriyle büyüleyici bir tona sahip olan Marsala, yeni sezonda giyim ve aksesuar dünyasında kendini göstermeye hazır bekliyor. Sezonun tartışmasız en büyük trendi olacak Marsala rengi..

markafoni modanın rengi marsala kampanyasından marsala rengi birkaç kıyafet modeli.. yalnız markafonideki marsala kıyafetler bordo ve kırmızıya daha çok benziyor gibi geldi bana.. dolayısıyla marsala renginin de açık ve koyu tonları var.. açık marsala rengi daha çok gül kurusu gibi, koyu marsala tonları ise aşağıdaki renkler..

Bana kalırsa marsala rengi ruj, marsala rengi eyeliner ve marsala rengi oje gibi kozmetik makyaj ürünleri ile marsala rengi elbiseler en çok tutulan marsala rengi eşyalar..

Yılın Modası Marsala Rengi Kıyafetler ile yapılmış kombinler yeşil topuklar sitesinden.. bu kombinlerde marsala rengine uygun diğer renkler hangileridir ve marsala rengi hangi renk ile kombinlenir görebilirsiniz. marsala rengi kapalı giyim kıyafetlerini marsalaya yakışan renkler ile kombinlenmiş. umarım hoşunuza gider.

marsala rengi kombin marsala rengi modasi tesettur giyim kombinleri marsala rengi tesettur kombin

Bir Cevap Yazın